Методичне об'єднання класних керівників

Керівником методичного об'єднання класних керівників є Малишко Наталія Іванівна, стаж роботи 30 рік, освіта вища, педагогічна, кваліфікаційна категорія "спеціаліст вищої категорії"

Кредо методичного об'єднання класних керіввників:

Якщо хочеш змінити світ на краще, зберегти його чисту красу, незайману святість, починай це робити із себе не завтра, а сьогодні, з цієї хвилини.

Мета методичного об'єднання класних керівників:

Формування професійного співтовариства вчителів, здатних на засадах інтеграції й застосуванні сучасних виховних технологій забезпечувати новий рівень виховання

Функції методичного об'єднання класних керівників:

• аналітико-прогностична функція, що виражається в здійсненні аналізу якості надання виховних послуг, розробці методик й інструментарію виявлення результативності й прогнозування, а також їхнього подальшого вмісту за напрямками виховної роботи;
  • організаційно-координуюча функція, що забезпечує планування й організацію роботи методичного об'єднання класних керівників;
  • інформаційна функція, що виражається в інформуванні педагогічних працівників школи з питань виховної роботи;
  • методична функція, забезпечує створення організаційно-педагогічних умов з метою вдосконалення професійної компетентності членів методичного об'єднання.

Проблема над якою працює методичне об'єднання:

Цілеспрямована діяльність педагогічного колективу з проблеми формування громадянської свідомості учнів.

Склад методичного об'єднання класних керівників:

№ з/п ПІБ класного керівника Клас Стаж роботи класним керівником Кваліфікаційна категорія Проблемні питання, над якими працюють класні керівники
1 Приходченко О. Г. 3 17 ІІ Виховання дисциплінованості, охайності, зібраності. Згуртування дитячого колективу.
2 Доброхотова Г. В. 1 16 І Розвиток індивідуальних здібностей і талантів, забезпечення умов їх реалізації.
3 Акіменко Ольга В. 2 30 11 т. р. Виховання в учнів поваги до держави, її законів, до праці і людей праці.
4 Акіменко Олена В. 4 31 11 т. р. Виховання дітей в сім'ї. Співпраця сім'ї і школи.
5 Педенко І. Ю. 5 31 І Нетрадиційні форми навчання і виховання, як засіб організації творчої діяльності учнів.
6 Малишко Н. І. 7 30 вища Виховання свідомого відношення до навчання та прищеплення стійких навичок культури поведінки.
7 Пахомова Т. В. 6 17 вища Моральне виховання. Проблема людяності, поваги до батьків, до старших, до батьківського дому.
8 Зайцева В. В. 9 25 вища Виховання здорового способу життя, відповідального ставлення до власного здоров'я.
9 Гаєва С. В. 8 7 ІІ Виховання національної свідомості, любові до землі, до рідної мови, до свого народу.
10 Пахомова Т. В. педагог-організатор 17 вища Самовиховання учнів, розвиток їх суспільно цінних якостей та створення умов для самореалізації як неповторної індивідуальності.